Neighbours from Hell: Season 1

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,1 GB
  • Version 1.03
  • Dil Türkçe
  • Firma THQ Nordic
Gizemli bir mobil oyun olan Neighbours from Hell: Season 1'e ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Neighbours from Hell: Season 1 mobil oyununu IOS  işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Oyunda bir TV şovunun içerisinde yer alacaksınız. Göreviniz komşunuzun evine gizlice girmek ve dilediğiniz gibi takılmak. Fakat bu sandığınız kadar kolay bir iş değil. 

Her yanınız dikkatli komşularınız ile donatılmış durumda. Elbette ki bir de bekçi köpekleri her an sizleri gözlüyor olacaktır. Bu engelleri aşarak Neighbours from Hell: Season 1 mobil oyununda başarılı bir performans sergileyebilirsiniz. Kullanımı kolay arayüz ve kontroller oyuna daha çabuk adapte olmanız konusunda sizlere yardımcı olacaktır. 

Mükemmel karikatür tarzı grafikler oyunun kalite değerini arttıracak ve sizlere daha da keyif verecektir. Sizde esrarengiz olayları aydınlatmak adına mobil cihazınıza oyunumuzu indirebilirsiniz. Komşunuz evinize girerek sizlere verilen görevleri yerine getirebilirsiniz. Oyuna odaklanın ve kazanan kişi olmak için dikkatinizi oyuna verin. Kurmuş olduğunuz planlarınızı gerçekleştirmek adına engellere karşı dikkatli olarak emellerinizi gerçekleştirmenin bir yolunu bulun. 

Daha Fazla Göster
Neighbours from Hell: Season 1 indir
DİĞER SÜRÜMLER