Neighbours from Hell: Season 1

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1,1 GB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma THQ Nordic
Bulmaca kategorisinde yer alan bu heyecan verici mobil oyuna sizde ücretsiz sahip olun.

Neighbours from Hell: Season 1 nefes kesici bir heyecan verecek mobil oyunlar arasında yer alan kaliteli bir bulmaca oyunudur. Oyunda çılgın anlar yaşamaya hazır olun. Korkusuz bir karakter olarak oyunumuzda komşunuz evine girecek ve burada eğlenceli vakit geçirmeye bakacaksınız. Belli başlı görevleriniz olacak bu görevleri yerine getirirken evde dilediğiniz kadar takılabilirsiniz. 

Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Neighbours from Hell: Season 1 mobil oyunu farklı bir oyun hikayesine ev sahipliği yapıyor. Fantastik bir yeni TV şovunun yıldızı olarak, kameralar her şeyinizi takip eder ve siz şeytan tuzaklarınızı ayarlarsınız. Hedefleriniz giderek daha fazla kargaşa yaratmak, derecelendirmeyi artırmak ve hatta prestijli ödüller kazanmak. Ancak dikkatli komşularına dikkat edin ve bekçi köpekleri uyarın; eğer sizi yakalarlarsa, gösteri son bulacaktır. 

Gösterinin daha da alevlenmesi için Neighbours from Hell: Season 1 oyununda görevlerinizi layıkıyla yerine getirmeye bakın. Heyecan verici  sahnelerin tadını çıkartın ve komşunuzun evine gizlice girerek tüm eğlencenin tadını çıkartın. Macera dolu anlar oyunumuzda sizleri bekliyor olacak. 

Daha Fazla Göster
Neighbours from Hell: Season 1 indir
DİĞER SÜRÜMLER